LATEST ARTICLES

Makina ndahet në Gjysmë, ky është 19-vjeçari shqiptar që dha shpirtin ne Rruge

Aksi denti i ndodhur mesditën e të dielës në aksin rrugor Levan-Vlorë, ku për pas ojë humbi 19-vjeçari Ermir Tarja dhe u pla gosën rëndë katër të rinj të tjerë, ka pre kur të gjithë opinionin publik. Aksidenti tragjik në Vlorë, kush është 18-vjeçari që humbi jetërn dhe të rinjtë që mbetën të plagosur – Gazeta Standard Online" /> Në afërsi...

Avazh moj Ti reagon Antonela:L edjana poston foton e ulur në prehrin e Melvanit

Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me Mevlanin, një prej djemve që ka shfaqur pëlqim dhe pati një përballje me të në lidhje me faktin që zgjodhi të dilte në takim me Antonelën. Fotografia e publikuar është realizuar gjatë regjistrimit të “Për’puthen Prime”, ku Ledjana është ulur në prehrin e tij. “Do të të uroja më të mirë, por...

Ahh sa i ri o Zot/ Shqiptarit 19-vjeçar i ndodh e keqja e madhe, jep shpirt ndërsa dy shokët e tij shpëtuan për fat: Zi te familjarët

Një i ri shqiptar ka h umbur jetën, teksa n gjitej për alpinizëm në malin Marmagna në Itali. Mediat italiane raportojnë se 19-vjeçari Marinel Senka jetonte në Pontremoli. Ngjarja e r ëndë ndodhi rreth orës 02:00 , ndërsa lajmi i h idhur tro nditi gjithë komunitetin e asaj zone. Po ashtu, mediat raportojnë se shqiptari ishte bashkë me 2 shokë...

Kjo është 20-vjeçarja shqiptare qësia Doli Dotë ku dha shpirt pas shpërthimit: Nëna s’do e shoh nuse

V de kja e 20 vjeçares nga komuna e Ferizajt, në shpë rthimin e fillimvitit në lokalin “Steak House”, ka tro ndi tur të gjithë. Fatime Haxhidema që kishte p ësuar lënd ime trupore e më pas ishte dërguar edhe në Turqi për trajtim mjekësor por se nuk kishte mundur tu përballonte plagëve. “Sot, jemi të gjithë të lë ndu ar,...

ç’me duhet ta dua jeten, jetoj kot…”. E reja dhe i fejuari i saj nuk bëjnë dot fëmijë: Jemi shumë keq, ajo është gjëja e vetme që duam

Një grua ka folur për pro blemet që ka në zemër pasi zbuloi në moshën 25 vjeç se lindja e një fëmije në mënyrë natyrale do të ishte “e p amu ndur”. Miranda Burns mësoi se kishte en domet riozë në vitin 2018 dhe kjo i kishte shkaktuar dë me. Kjo gjithashtu nënkuptonte që ajo kishte një rezervë të ulët...

Njihuni me nënë Qamilen 112-vjeçe me 6 fëmijë: I bëj punët vetë, laj dhe hekuros nga mëngjesi deri në darkë

Një grua 112-vjeçe jeton në fshatin Ferras të Njësisë Administrative Kozare në qytetin e Kuçovës dhe fatmirësisht ende e fo rtë dhe aktive. Ajo quhet Qamile Marra dhe ka lindur në 19 Gusht 1909. Nënë Qamilja jeton në këtë fshat që prej ditës kur është martuar e deri më sot dhe ka lindur 6 fëmijë. Ajo gëzon shëndet të mirë dhe...

U përfolën se janë ndarë, por ish-e fejuara e Rinianit habit: Familja e tij është edhe e imja, e vlerësoj shumë

Një deklaratë në Instagram ka rikthyer në qendër të debateve ish të fejuarën e Rinianit. Zërave se ata mund të jenë akoma bashkë, apo se çfarë raporti ruajnë aktualisht, ajo i zbuloi në një lidhje direkte në emision. Marsela: Historia jonë ka zgjatur për 8 vjet plot me lumturi dhe pasion, kemi punuar se bashku, dhe kur e sjell punën...

Andi e pranon Janë zhveshur e puthur në shumë takime : Jam vetëm për ty Jasemina, të bëhet çfarë të bëhet

Andi në takimin me Jasminën pas deb ateve që  kanë patur për takimin e tij me Sarën, tha se momentalisht ai është i foku suar vetëm tek ajo. Por nuk mund të linte pa përmendur afrimitetin e saj me Erlindin: Është në rregull të kesh xhelozi. Përderisa ia ke dhënë atë afrimitit me u shk arravit për toke, s’ka fa...

E pa besueshme! Ja sa fëmijë mund të lindë njëherësh një femër

Një grua në Kaliforni lindi në vitin 2009 – 8 foshnje. Gjashtë djem dhe dy vajza, të gjithë të shëndoshë dhe me peshë normale. Por shpesh mund ta keni pyetur vetën, sa fëmijë mund t’i lind një grua brenda një shtatzënie. Nuk ka kufi shkencor, por numri më i madh i fetuseve në një mitër ishte 15 dhe kjo gjë...

Vetem 5 dite ju duhen me kete kure dhe trupi juaj do te gjalleroj, mbi te gjitha do te keni edhe nje

Kohët e fundit, jeta është bërë shumë e shpejtë, ashtu si ushqimet. Ky ritëm është shkaktar i shumë sëm. undjeve të rrez. ikshme siç është diabeti, mbipesha, prob. lemet me tretjen e të tjera. Regjimet e shëndetshme ushqimore janë kthyer në një mënyrë efikase për ta ushqyer trupin me vitamina e minerale. Hudhra dhe mjalti janë dy përbërës të rëndësishëm...