17- vjeçarja lind në tualet, ajo që ndodhi më pas është e pabesueshme! (Foto)

17-vjeçare nga Stambolli ka lindur në tualetin e plazhit dhe më pas është larguar. Ajo e kishte fshehur shtatzëninë nga familja e saj për 7 muaj e gjysmë.

“Hurriyet”, e përditshmja turke ka shkruar se 17-vjeçarja G.K., e cila kishte shkuar në plazhin e Tekirdag së bashku me familjen, u kap nga dhimbje të mëdha dhe shkoi e vetme në tualetin e plazhit.

Pas vonesës së madhe, në tualet shkoi një tjetër anëtar i familjes, por vajza i kërkoi të largohej.

Aty e reja lindi një djalë, kërthizën e të cilit e preu vetë. Ajo e mbështolli të sapolindurin me peshqir dhe e la në një cep, për t’u kthyer te familja.

Kanë qenë një grua që ka lajmëruar policinë, pasi dëgjoj të qarën e foshnjës. 17-vjeçarja ndodhet në paraburgim, ndërsa fëmija i porsalindur është dërguar në spital dhe fatmirësisht është në gjendje të mirë.

Me posht keni 2 video klikojeni kan reklam por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *