Luizi na habit fare! Qenka mik i ngushtë me Vis Martinajn? Tregon detajin që nuk e dinim

Luiz Ejlli është një ndër banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip 2”, i cili ka arritur që të fitojë zemrën e miëjra fansave dhe është personi i cili tërheq më tepër vëmendje.

Çdo gjë që ai bën përveçse brenda shtëpisë, komentohet gjerë e gjatë edhe jashtë saj. Së fundmi, teksa ishte duke folur me banorët,

Luizi ka ngritur dyshime se mund të ketë njohje dhe miqësi me të kërkuarin e drejtësisë, Ervis Martinaj.

Këngëtari u ka treguar banorëve se i kishte bërë dhuratë një shoku të tij dhuratë një luan, së bashku me disa miq të tjerë.Ai ka shtuar se shoku i tij e mbante luanin në shtëpi, në zonën e Shkodrës, dhe se kafsha është bërë shumë viral.

Tani, a e ka patur fjalën për Ervisin apo për dikë tjetër këtë nuk e dimë, por dimë diçka se luani i vetëm që është bërë viral në rrjet dhe janë shkruar dhjetra lajme është pikërisht luani i Martinajt.

Luizi: E kanë marrë tër ato. E kanë në shtëpi. Ja kemi dhënë këlysh nga Afrika. E mban me 5kg mish në ditë, po nuk e ka problem ai.Dea: Po si e mban? Në një moment ai të sulmon. Luizi: Po ai për atë e mban (qesh)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *