Home Authors Posts by gazetadirekte

gazetadirekte

1760 POSTS 0 COMMENTS

APPLICATIONS

HOT NEWS

E tmerrshme…Fëmija qante në 3 të natës, kur e ëma zgjohet...

yle dhe Monique Ruppel sapo janë bërë prindër. Ato i vunë vajzës së tyre emrin Celia. Celia si çdo fëmijë i vogël...