Bëhet gjyshe për herë të parë Fatmira Breçani/ Ky është emri i veçantë që i kanë vënë nipit

Këngëtarja e dashur për publikun, Fatmira Breçani është bërë gjyshe për herë të parë. Lajmin e ëmbël, e ka ndarë me ndjekësit, vetë bilbili i muzikës popullore shqiptare, e cila, ka publikuar një fotografi të nipit të porsalindur.

Fatmira Breçani – MelodyTv

“Tash zyrtarisht statusin gjyshe. Jam shumë e lumtur dhe falënderimi i shkon të madhit Zot për këtë mrekulli që na bekoi. E paç jetën e gjatë Triumf dhe të premtoj që gjithmonë do jesh i rrethuar nga shumë dashuri”, shkruan Breçani krahas fotos së publikuar.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

Në foton e publikuar vihen re komente e pëlqime të shumta që vërshojnë në drejtim të saj. Miqtë e këngëtares, por jo vetëm, nuk kanë ngurruar t’i urojnë jetë të gjatë vogëlushit, të cilin siç thekson Breçani në postimin e bërë, është pagëzuar me emrin Triumf.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *