HOME

Home HOME

“Nga jetesa në Zvicër tek flirti me djalin që shpenzon 10 mijë euro nata”- Historia e dhimbshme e Shqipe Hysenajt që kërkon partner në “Përputhen”

Vajza, e cila në jetën e saj merret me programet e fëmijëve parashkollorë, ka shfaqur një anë rebelizmi në emision. Por Shqipe Hysenaj është një nga vajzat që ka pasur shumë komente dhe reagime negative nga komentuesit në rrjetet sociale, dhe për këtë arsye, në një status të gjatë në “Instastory” ajo më parë shkruante: “Nuk jam një femër që ndërmarr...

Familja nxjerr në sh,itje nusen e vir.gj;ër, e merr biznesmeni për tre makina luksoze e 10 mijë dollarë

jë vajzë sudane u shit në Facebook si ‘nuse e virgjër’ tek një biznesmen i pasur për 500 lopë, tre makina luksoze dhe 10,000 dollarë. Një fotografi e 17-vjeçares u postua në Facebook më 25 tetor ndërsa në postim thuhej se pesë burra po merrnin pjesë në ankand për pajën e saj. Ai që bëri ofertën më të lartë ishte një...

Dikur kishte 117 kilogramë dhe e tradhtonte burri me tjetrën, por vendosi t’i hakmerret duke u shndërruar në një super femër (Foto)

etsy Ayala 34-vjeçe nga Houston i Teksasit, kur solli në jetë vajzën e saj Isabella në vitin 2013, peshonte 117 kilogramë. Por, kur zbuloi se bashkëshorti po e tradhtonte me tjetrën dhe e quante “lopë”, vendosi të humb në peshë dhe t’i hakmerret në mënyrën më të mirë të mundshme, transmeton Telegrafi. Ajo ishte betuar se nuk do thyhet dhe kështu...

Mihrije Braha tregon momentet e hidhura dhe të zeza: Naim mjekët i thanë që ke një sëmundje të keqe, dhe unë..

Këngëtarja Mihrije Braha ka rrëfyer vështirësitë me të cilat është përballur në jetë. Këngëtarja tha në “ E Ardhmja Është Vajzë” se sukseset e arritura në jetë ia dedikon familjes, përkrahjes së bashkëshortit, ndërsa u shpreh se e konsideron veten si një grua me fat. “Fillimisht suksesin ia dedikoj dy prindërve të mi dhe motrave vëllezërve që më kanë përkrahur....

Burri shqiptar habit dynjanë/Unë flas me Zotin, ja kur do vij fundi i botës

Shaip Elshani fillon ditën e tij duke komunikuar me Zotin. Po, nuk po lexoni diçka gabim, mirë e keni parë, 55-vjeçari nga Komorani pretendon se nis ditën e tij duke folur me Jezu Krishtin. Ky i fundit thotë se këtë komunikim e bën përmes dy engjëjve. Por, pretendimet e tij shkojnë aq larg, sa beson që shpirti i Jezu Krishtit...

Pas disa tradhtive që i bëri Arbenitës, zbulohet identiteti i modelit në videon intime me partneren e Feros

Gjatë ditës së djeshme, në media ka qarkulluar një video e një djali që shfaqet duke u puthur me Arbenita Ismajlin, të dashurën zyrtare të reperit të famshëm Feron Shabani, i njohur si Fero. Pasi videoja u bë publike, duke futur edhe një herë në krizë marrëdhënien e reperit 22-vjeçar me partneren e tij, djali ka zgjedhur të reagojë, duke...

Oh zot shikoni se qka po ndodh me keta peshq gjigand( video )

Me dhjetëra gjigantë kanë mbetur në tokë të thatë dhe kanë ngordhur, për shkak të thatësirës. Peshqit-mace që arrijnë deri në 100 kilogramë kanë ngordhur nga një thatësirë e gjatë që ka rënë në Tajlandë. Fshatarët e zonës thonë që kjo është hera e parë që ndodh, dhe kanë ndërhyrë që të shpëtojnë sa të munden. <strong>Me posht keni 2 video klikojeni...

Martohet me të dashurin që i kishin mbetur dhe pak ditë jetë, ai ndryshon diçka dhe ndodh e pabesueshmja

rob dhe Amanda u takuan në vitin 2011 në hotelin Cosmopolitan në Las Vegas, në hotelin ku ata punonin. Ai ishte një banakier, ajo ishte kamariere. Ata ranë në dashuri pothuajse menjëherë, ata ishin të përsosur për njëri-tjetrin. Por në vitin 2012, pak muaj pasi u takuan, marrëdhënia e tyre u vu ashpër në provë. Rob ishte i çuditshëm, humbi...

(Foto) Shpresë! Dekorohen dhe ndiznen dritat në Korçë: Mirëqenia, shëndeti dhe mirësia sjellin 2021!

Ky vit do të mbetet si një nga vitet më të trishta të këtij shekulli. Edhe pse në vigjilje të festave të fundvitit, ky dhjetor erdhi me atmosferë të zymtë, për shkak të pandemisë COVID-19. Por, një nga qytetet më të bukura të Shqipërisë, sjellë pak ‘dritë’ dhe jetë. Është Korça që sot u stolis për shkak të festave që...

U përzgjodh mes 60 mijë femrave, kjo është bukuroshja që ruan Vladimir Putinin

anna Khramtsova është 31-vjeçarja e cila është pjesë e një regjimi ushtarak e cila i raporton drejtpërdrejt udhëheqësit të Kremlinit. Një nga rojet kryesore të Vladimir Putinit është votuar si luftëtarja më e bukur femër në paraqitjen e Bukurisë së Gardës Kombëtare. Bjondja 31-vjeçare tha se i pëlqen të merret me stërvitjet e saj me armë dhe “shërben me stil”...

APPLICATIONS

HOT NEWS

Të dyja motrat binjake lindën me sëmundjen e ligë dhe as...

Kur binjaket Daria dhe Ekaterina lindën në verën e vitit 2016, askush nuk e priste që ato të kishin një sëmundje aq të rëndë. Fibroza...