HOME

Home HOME

Pas Gjermanisë, Franca është gjithashtu në karantinë, jepet lajmi i madh i keq: Vala e dytë e Covid-19 më e keqe se e para

Franca ka marrë vendimin drastik për të hyrë edhe njëherë në karantinë. Duke filluar nga kjo javë, atje do të fillojnë kufizimet, që sipas Presidentit Emmanuel Macron, do të mbajnë nën kon troll epideminë e Covid-19. Ai iu drejtua popullit me një fjalim, duke deklaruar se masat e reja do të hyjnë në fuqi të premten. Njerëzit do të duhet...

“Jam shtatzënë me të fejuarin, por vetëm dashnori ka lek”, 21-vjeçarja nga Tirana rrëfen historinë e padëgjuar

akonisht rrëfimet e qytetarëve për JOQ.al teksa tregojnë historitë dhe përjetimet e tyre personale janë gjithnjë të veçanta.Jo të padëgjuara, por të veçanta për ngjyrimin e tyre emocional që u japin qytetarët. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! E megjithatë kjo e sotmja mëton të jetë gati e padëgjuar në vendin tonë, më shumë...

Ja cfare bene kjo vajz pasi e pa te fejuarin e vet ne kamer ne shtepin e saj (VIDEO)

Një vajzë nga Rio de Janeiro, Brazil, nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse të anuIonte martesën, pasi vendosi një kamera në shtëpinë e saj dhe regjistroi pamjet e tm;errshme të asaj që po bënte i das;huri i saj. Sipas detajeve, vajza e quajtur Nina ka marrë vendimin për të jetuar me partnerin e saj para se të martoheshin dhe ai u...

Parashikimi është bërë: Ky dimër do të jetë shumë ndryshe nga të tjerët, ja çfarë do të ndodhë

Shërbimi meteorologjik AccuWeather ka publikuar një parashikim të madh sezonal për Europën. Në fillim të parashikimit, ata shkruajnë se vendet në të gjithë Europën po përjetojnë një valë të re të koronavirusit, e cila nxiti kufizime të reja që hyjnë në fuqi vetëm disa javë para fillimit të dimrit. Sot dëborë në të gjithë vendin/ Ja si do të jetë...

Mos xhelozoni/ Ata që kanë këtë grup gjaku janë më të zotë në shtrat

Në kultura të ndryshme, grupi i gjakut ka një rëndësi shumë të madhe. Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Ai nuk është thjesht një e dhënë karakteristike e gjakut që përcakton çfarë duhet të hani, nga cilat sëmundje rrezikoheni apo si është formuar personaliteti juaj.Grupi i gjakut mund të jetë përcaktues edhe për...

Bie në koma pasi lind fëmijën, zgjohet pas 7 vitesh dhe takon vogëlushen e saj për herë të parë (Foto)

jë histori e trishtë , ku Danijela Kovacevic shkoi në spital për të lindur fëmijën e saj dhe për shkak të disa problemeve gjatë lindjes, 25-vjecarja bie në koma. Gruaja që prej vitit 2009 ka qëndruar në spital pa u përmendur, por fal mjekimeve dhe avancimit të mjekësisë, ajo arriti të zgjohet pas 7 vitesh në koma, duke takuar kështu...

Uuau e pabesushme…Tërheq varkën 200-tonëshe vetëm me një gisht(video)

Një shtetas gjeorgjez ka forcuar fizikisht tejmase vetën, duke tërhequr me gishtin e mesëm një varkë me peshë 200-tonëshe. Giorgi, një ngritës peshash nga Gjeorgjia, i ka vendosur objektiv vetës që të tërheqë një varkë 200-tonëshe 5 metra më afër bregut. Ngjarja ka ndodhur në Batum, e cila ka tërhequr vëmendjen e një numri të madh njerëzish që shkuan për ta...

Kjo është mënyra e vetme për të jetuar në paqe dhe me lumturi

illoni çdo vit duke shënuar përgjigjen tuaj për pyetjen “Cili është kuptimi i jetës?” Përgjigjet tuaja gjithnjë në ndryshim mund t’ju ndihmojnë të jetoni më gjatë dhe më mirë.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Është një nga ato pyetje të mëdha që janë shumë të rëndësishme – filozofikisht dhe praktikisht në aspektin e...

Foshnjës që iu gjet i ngjitur biberoni për goje, ja cfarë ndodhi me pas ( VIDEO )

Një video e tm errs hm e shfaqnjë djalë 12-javesh me biberon në gojën e tij të ngjitur me një ngjitës në një spi tal rus. Pamja tro ndi tëse tregon fëmijën në krevat teksa bër tet me qumështin e siguruar në gojën e tij. Incizimi mundësohej nga një nënë e shqe tësu ar. E cila më pas e postoi në...

“Ose bëje me mua, ose do të heqim nga puna”, si u detyrua e reja të kryente s*ks me eprorët

ërkimi i favoreve s*ksuale në këmbim të vendit të punës, është kthyer në një makth për femrat. Ndonëse thuhet se ky fenomen po luftohet me të gjitha mënyrat, rastet e shumta të denoncuara duket se tregojnë të kundërtën.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Së fundmi, një skandal i rëndë është denoncuar në rrjetet sociale...

APPLICATIONS

HOT NEWS

I shoqi e tha hapur unë jam shqiptar, reagon aktorja turke:...

Halit Ergenc, aktori turk i njohur si ‘Sulejmani’ po xhiron aktualisht në serialin ‘Babil’ ku është në rolin e ‘Halitit’. 'Shehrezade' e revoltuar me serialin...