HOME

Home HOME Page 142

Flet emigrantja e kthyer pas 20 vitesh,Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën pa ditur çmimin!

Pas 20 vjet emigrimi, diç kam mësuar për dhimbjet e shpirtit nga vetmia dhe çrrënjosja. Shqiptarët ëndërrojnë Amerikën, pa ditur çmimin emocional, shëndetsor, familjar, profesional e shoqëror që duhet paguar për komoditetin ekonomik. Në 4-5 vjet, pjesa dërrmuese e emigrantëve shqiptarë blejnë shtëpi e makina, fëmijët mësojnë në shkolla të mira ku ambicja e trashëguar nga prindët, dalë nga një...

Pasi u martuan zbuluan diçka të pazakontë…rreth te kaluares se tyre…(VIDEO)

my dhe Justin që në momentin që ishin takuar për herë të parë kishin ndjerë diçka të fortë që i lidhte. Momenti kur zbuluan se kishin shkuar në të njëjtin kopësht, rezultoi diçka e papritur për ta. Ata ishin njohur që në fëmijëri dhe prova ishte një fotografi e fëmijërisë së Amyt. Justin e kishte pëlqyer atë që të vogël dhe...

Sakrifica e dhendrit per tu martuar..dashuri e vertet (VIDEO)

Dasmat janë traditë ku gjithë çiftet e ruajnë në kujtime si një ndër gjërat e çmuara të jetës. Mirëpo sa më shumë aventurë të ketë në këtë evenimet aq më e bukur ngelet në kujtime. Një dhëndër ka ecur në këmbë të paktën 6 km në mes të dëborës për të marrë pjesë në ceremoninë e tij të dasmës. Në më shumë...

I shqettsuar Shkon në sp.ital me këmbë ‘blu’, tur.për.ohet nga përgjigja e mje.këve /VIDEO

Një ngjarje e paza ko nt ë i ka ndodhur një personi nga Britania e Madhe. Mark Shrayber u shq etë sua kur vuri re që këmbët kishin filluar të dukeshin me ngjyrë blu. Ai fillimisht mendoi të kërkonte në internet për të gjetur sh kaq et e asaj që po i ndodhte. I tr on dit ur nga ajo...

E tmerrshme…Foshnja i lindi e vd.ekur, por ajo që zbuloi më pas i ndryshoi jetën pergjithmon

“Unë e ur re ja faktin që Charlie të var ros ej, doja ta merrja dhe ta sillja në shtëpi, të ngrohtë dhe të sigurt, me fëmijët e mi të tjerë. Kur kuptova që isha shtatzënë, fillova të ndryshoja qëndrimin tim ndaj jetës. Sigurisht që Isabella, nuk mund ta zve nd ësojë ku rrë Charlie, por unë besoj se...

Ja qka i tha vjerra pak para korozimit dhe nusja as nuk pranon te martohet…(VIDEO)

Ne kurorëzimin e Dasmës, Vjehrra i thot se ja ka blerë fustanin, pastaj nusja nuk pranon të martohet…VIDEO Shikoni se si reagon nusja, sepse ajo zgjohet ne kembe dhe ia thot se ja ka blere fustanin e kurorezimit Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet...

Pak pra PO-s se madhe e prish gruaja xheloze duke vrapuar…(VIDEO)

Xhe loz ia mund të shka kto jë veprime nga më të çu di tshm et. Të tilla janë edhe pamjet e publikuara në internet të një gruaje, e cila pr ish dasmën dhe tenton të go da së nusen. Ngjarja ndodhi në Meksikë, teksa një çift po celebronte momentin më të rëndësishëm të jetës së tyre. Të pranishëm ishin...

E tmerrshme…Pse jane duke e lejuar prindrit , dasma e 11-vjeqares…

Dasma madheshtore e 11 Vjecares, do mbeteni pa fjale nga dasma qe do shihni…. VIDEO Ketu jane pamje te shkurtuara nga Dasma madheshore e 11 vjecares nuk do ta besoni se ajo mund ta beje kete Dasme. Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet...

Ky njeri eshte perfundimisht me fat…Shikone se si shpeton per sekonda…(VIDEO)

Njeriu më me fat në Botë, shikoni se si kamioni i rre.zi.kon jeten… VIDEO Pamje qe te lene pa fjale se cfare ndodh ne rruge, duhet te kemi kujdes ! Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet...

Vajza kercen midis rruges..ajo qka ndodhi eshte e tmerrshme…(VIDEO)

vajza në anë të një rruge argëtohej dhe bëjnë një filmim me smartphone, ndërkohë që kërcejnë dhe provokojnë drejtuesit e mjeteve. Njëra prej tyre befas nis të kërcejë twerking, duke tundur të pasmet. Por papritur kur sheh që po afroheshin një makinë dhe një motor, vajza vendos të afrohej më shumë në rrugë, për të rënë edhe më në...

APPLICATIONS

HOT NEWS

Djali i punon gjyshes rrengun e pistë, reagimi i saj kur...

jë i ri nga Anglia, i cili shquhet për rrengjet e shumta që u punon njerëzve në publik, kësaj here ka menduar që diçka...