HOME

Home HOME Page 485

“Dua të jem vetëm e një mashkulli dhe ai të jetë i fundit për mua”, 19-vjeçarja që…

ë jesh person i paraqitshëm, konsiderohet si një plus i madh, sidomos për vajzat, të cilave u hapen më lehtë dyert e jetës. Ndërkohë që disa vlerësojnë më shumë zgjuarsinë, janë të rralla ato vajza që nuk duan që t’i shohin thjesht si të bukura. Një rast i ngjashëm ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania. Bëhet fjalë për një 19-vjeçare, e...

Ngjarje interesante.. Ja çfare i bëri Vjehrra e mencur, 3 nuseve të saj!

një nënë e mençur e cila i kishte tre djem dhe i kishte rritur me mundime të shumta pasi burri i saj kishte ndërruar jetë prej kohësh fillon tregimin e saj dhe thotë: Unë i kam tre djem dhe të gjithë shqyr Zoti janë martuar… erdhi koha që të ndahen dhe secili të dal në shtëpinë e tij… Ende nuk dija...

Burri më tradhtoi me një plakë…HISTORI NGA JETA

në që po ju shkruaj jam një grua 35 vjeçe dhe kam dy fëmijë; një djalë dhe një vajzë. Jam martuar e re dhe me shkuesi. Burrin e kam 15 vjet më të madh se vetja. Ai ka punuar punë jo të rënda dhe nuk ka rënë. Edhe unë nuk jam mbajtur ndonjëherë për e bukur, kështu që nuk...

E Tmerrshme..Surpriza e frikshme në WC, kujdes ju që shkoni me celular në dorë ngado

uk ndodh përditë që një gjarpër të shfaqë papritur kokën nga tualeti. Kjo është e pazakontë, por jo diçka që nuk mund të ndodhë kurrë. Një burrë është frikësuar për vdekje, pasi zbuloi një piton gjigand brenda tualetit të tij në Brisbane. Gjarpri po lahej gjithë qejf në ujin e tualetit, ndërkohë që i zoti i shtëpisë ishte futur në...

Mendonte se i dashuri po i propozon martesë, por kur e hapi kutinë e unazës mbeti e shokuar me atë që pa (VIDEO)

një video gazmore është shfaqur në internet, në të cilën shihen burrat duke u tallur me partneret e tyre në mënyrën më mizore të mundshme. Në videon 35 sekondëshe ata mundohen t’i mashtrojnë kinse po u dhurojnë unaza për martesë, por në fakt brenda kutisë gjendeshin të pasmet e një lodre e cila në momentin që hapej, dëgjohej duke lëshuar...

Cfare mbrekullie Ky është “luftëtari” i vogël që kaloi 25 sulme në zemër dhe mbijetoi

një foshnje nëntëmuajshe është kapur me thonj pas jetës dhe u ka mbijetuar 25 goditjeve në zemër. Theo Fry, i cili tashmë është 19 muajsh, ka pasur gjithsej 30 arreste kardiake dhe iu është nënshtruar 17 operacioneve gjatë vitit të parë të lindjes. Theo i vogël u dërgua në spital me helmim gjaku ku më pas u diagnostikua me me një...

Dëshira prekëse e 11-vjeçares britanike për ditëlindje: “Nuk i duroj dot dhimbjet”

jë vajzë britanike që ndien dhimbje të vazhdueshme që janë të krahasueshme me dhimbjet e djegies së shkallës së tretë ka thënë se nuk dëshiron ta presë ditëlindjen e saj të ardhshme. Imarni Chowdhury vuan nga sëmundja e rrallë “interstitial cystititis”. Kjo gjendje shëndetësore është çrregullim kronik dhe i pashërueshëm i fshikëzës. Vajza vuan edhe nga epilepsia dhe narkolepsia, prandaj...

Uuau…Motrat binjake bëhen nëna në të njëjtën ditë (Foto)

otrat binjake nga New Jersey kanë lindur djem në të njëjtën ditë, me një diferencë vetëm disa disaorëshe dhe një dhomë larg njëra-tjetrës. Dy motrat 32-vjeçare Danielle Grant dhe Kim Abraham nuk e kishin planifikuar shtatzëninë në të njëjtën kohë, por përfunduan të lindnin në të njëjtën datë, më 22 prill. Kur të dyja u nisën të vendosnin datën e...

Historia ime ..Si e lashë djalin 3 vjeç?

Djalin tim e lash që kur ishte tre vjeç. Deri vonë ka menduar se nëna i ka vdekur. Kur është rritur shokët i kanë treguar se nënën e ka gjallë, Por, ku? Mirëpo, edhe pse ai jetoi në të njëjtin qytet ku jetoja edhe unë, nuk pata fuqi ta takoj, shkruan për Portalin tonë “Kosovarja”, R., nga Prishtina. Nuk mund të...

Rusia “pushtohet” nga fenomeni i rrallë…“Ky është ferri”

yeqyteti i Rusisë, Moska është “pushtuar” nga një fenomen i rrallë gjatë mbrëmjes së sotme. Mësohet se Moska është përfshirë nga një stuhi e fortë me vetëtima dhe rrufe si dhe reshjet e dëborës nuk kanë pushuar së rëni. Banorët e Moskës kanë postuar video të shumta në rrjetet sociale, në të cilat shikohen kombinime surrealiste të dritës, errësirës dhe stuhisë. Sipas...

APPLICATIONS

HOT NEWS

E zezë! e mori makina perpara, 27-vjeçari shqiptar merr frymë...

Një ak sid ent me vd ek je ka ndodhur pak para mesnatës në Çermë të Lushnjes, ku v ik timë ka mbetur një...