HOME

Home HOME Page 610

Ky pensionist gjen nje unaz te groposur me mijra vite dhe ka nje mesazh te fsheht..

Një zbulues metalesh gjeti një unazë të rrallë ari dhe e mbajti në garazhin e tij për 40 vjet deri sa zbuloi se ajo ishte një thesar mesjetar me vlerë deri në 10,000 paund. Tom Clark, 81 vjeç, për herë të parë e gjeti unazën në 1979 teksa kërkonte në një  tokë bujqësore pak larg qytetit i tij i lindjes,...

Ja cfare bene ky burr per te joshur gruan e tije, mandje i dergon edhe foto….

Ne të gjithë kemi mënyrat tona sesi i bëjmë punët e shtëpisë. Një burrë ka postuar në profilin e tij në Facebook një seri fotosh duke bërë punët të cilat kanë marrë 425,000 pëlqime dhe njerëz që e kanë komentuar. Duke përdorur fshesën me korrent, duke larë enët dhe duke bërë punë të tjera shtëpie, Michael Onk ka shkruar si...

HARGJOI 112 mije dollar per te nderruar total trupin e saj dhe….!!

Balerinës 24-vjeçare nga Torontoja, në Kanada, i dukej vetja shumë “bazike” me trupin natyral që kishte, ndaj shpenzoi plot 112 mijë dollarë (150 mijë dollarë kanadezë) për t’u shndërruar plotësisht. Ajo bëri tri operacione për rritje gjoksi, 15 për buzët dhe të pasmet. Por nuk duket se është e kënaqur me kaq. Vajza e quajtur “Mary Magdalen” thotë se ka dashur...

Kjo shkrimtare Nuk ka lexuar kurrë libër në jetën e saj, por e shkroi një. Rezulton më i shituri në Itali

Giulia De Lellis, pasi kishte deklaruar se kurrë nuk kishte lexuar një libër në jetën e saj, shkroi një: si një eksperte për tendenca si shkrimtare. Puna e saj e parë, “Brirët  rrinë mirë tek gjithçka”, bëri që vetëm pak orë pas njoftimit në internet të kishte bum shitjesh. Shumë lexues i janë drejtuar Amazon për të prenotuar librin nga...

Ky burr sapo kapi gruan e tije me shokun e ngusht (VIDEO)

Një burrë në Kinë harroi aks ident ali sht kamerën e ndezur në shtëpi dhe u t ro n dit nga ajo çfarë pa më vonë. Në pamjet e regjistruara dukej gruaja prej 20 vitesh duke e tr ad htua r me shokun e tij të ngushtë. Ai tha se e la kamerën në shtëpi pasi mendonte se ishte...

E gjora e then byzylkun sa ishte turiste dhe humbi vedijen kur morri vesh qmimin (VIDEO)

Një turiste në Kinë i ka rë në të fikët pasi th eu a ks iden tali sht një byzylyk i cili kushtonte 34 mijë euro. Gruaja po vizitonte një dyqan të byzylykeve xhadë në Ruili City, ne jugperëndim të Kinës, kur a ksi den ta lish t the u një byzylyk teksa po e provonte. Fa tkeq ësi...

Pamje te t.merr.shme balona merr me vete vajzën 3-vjeçe (VIDEO)

Një ngjarje tr on ditë se ka s hok uar të pranishmit në festivalin tajvanez të balonave. Në pamje shihet një vajzë e vogël e ngritur në të paktën 30 metra lartësi. Vajza u ng atë rr ua me balonën, ndërsa videoja e xhiruar nga të pranishmit tregon se si lëvizte lart e poshtë. Të pranishmit bër tis nin dhe shkuan për...

Nje vajze 5-vjeqare ra nga kati te 5-st dhe shpeton mbrekullisht nga banoret e lagjes

Ky është momenti kur një vajzë 5-vjeçe bie nga kati i pestë e apartamentit. Fatmirësisht ajo është shpëtuar nga dy burra që e pritën vogëlushen teksa ra poshtë. Vogëlushja Aysha kishte arritur të dalë nga dritarja dhe të qëndrojë e va rur, derisa nëna e saj ishte jashtë për të bërë “shoping” Por kur dy kalimtarë rasti e vërejtën duke qëndruar...

Oh zot ky qift goditet nga makina, dhe zgjohet sikur te mos kishte ndodhur as nje gje….(VIDEO)

Këto pamje po bajnë tashmë xhiron e botës. Një burrë dhe një grua shihen teksa shpëtojnë për mrekulli, ndërsa një makinë i për p las ata. Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin, kur burri dhe gruaja, të cilët mendohen se ishin çift u g odi t ën nga makina. Fillimisht ata shihen teksa ecin krah njëri-tjetrit dhe për një...

Kjo vajz ne karroc deshiron te ndjek endrren e saj…e dhimshme!!

Një video ku shfaqet një vajzë e ulur na karrocën me rrota, i ka përlotur të gjithë për shkak të përmbajtjes. Vogëlushja, shihet se si mëson të ecë pas ritmit të shoqeve në kursin e kërcimit. Ajo përpiqet të ndjekë të gjitha lëvizjet e shoqeve të saj. Pamjet kanë prekur miliona njerëz duke dhënë mesazhe inkurajimi. Për më shumë detaje mund të shihni...

APPLICATIONS

HOT NEWS

Jepet lajmi i mirë nga Rama për gjithë shqiptarët: Rrogat në...

Ditën e sotme gjatë një konference për shtyp kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë shqiptarët.Qeveria Shqiptare Keshilli i...