Një nga temat që u folen në emisionin “Përputhen” ishte një postim i Ledjanës në Instagram me 14 shkurt, Ditën e Shën Valentinit.

Ishte një dhuratë që ajo mori atë datë ku në letër shkruhej “Më mungon”.

Ledjana u arsyetua dhe tha  nuk e njeh personin, mund të jetë dikush që e shikon atë nga televizori.

Mund të jetë dikush që më shikon por unë nuk e njoh, shihet dhe në letër që thotë qëndro kështu si je,” tha Ledjana.

Ajo që shtoi pyetje ishte letra “Më mungon” që shton dyshimet se ka një lidhje jashtë./Blic/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here