Djali i Edi Rames, fotografohet në ‘krahët’ e Dua Lipes

Greg Rama, ka shpërndarë një fotografi në llogarinë e tij instagram.

Ai shihet së bashku me këngëtaren kosovare me famë botërore Dua Lipa, shkruan InfoKosova.

“Kemi mundësi edhe për më mirë Dua Lipa”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Dua po qëndron në pushime në shtetin e Shqipërisë së bashku me familje dhe të dashurin e saj./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *