Gjyste Vulaj publikon foto duke u puthur me një vajzë

Gjyste Vulaj është njëra prej këngëtareve me të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar, ku prej disa vitesh është pjesë e tregut muzikor dhe po pëlqehet mjaftë.

Ajo edhe pse gjithmonë përfolët për të mirë, me veprimin që ka bërë së fundmi ajo ka shokuar të gjithë,.

Duke u shfaqur në prehrin e një femre teksa shkëmbejnë puthje, ajo habiti ndjekësit më këtë postim.

Pas publikimit të imazhit për të lenë hapësirë për mendime, ajo shkroi; ““Ups!! Puthja e par nga nje femer , Ma vodhi puthjen, but its ok.)” ishte mbishkrimi me të cilin pozoj tejet provokative.

Si e komentoni këtë veprim të saj?/Kosovarja/
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan rekkk lam por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *