Një ngjarje jo e këndshme ka ndodhur në Vlorë. Një burrë i moshuar i është futur në banesë pa pëlqimin e saj fqinjes.Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Zonja nuk ka duruar dot nga kjo situatë dhe ka shkuar në pol ici ku ka bërë një denoncim. Sipas saj, ajo është ndjerë e shqetësuar në vazhdimësi prej të moshuarit 6 vite më të madh se ajo.

Burimet nga Komisariati i Pol icisë Vlorë thanë se u referuan materialet Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Vlorë, për shtetasin P.D, vjeç 67, banues në Vlorë, pasi dyshohet se është futur pa pëlqimin e saj, në banesën e shtetases A.V., vjeç 61. Neni 112 i Kodit Penal.

Mesa duket, komshiut i ka rënë në kokë për gruan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here