zoti i tij u plagos dhe qeni nuk e braktisi për asnjë moment. Jesus Hueche rrëshqiti dhe ra nga shkallët, teksa po priste një pemë në oborrin e shtëpisë së tij në Argjentinë.
me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Ai qëndroi i shtrirë deri sa erdhi ndihma e shpejtë, por gjatë gjithë kohës që nuk lëvizi, qeni i tij e përqafoi pa u ndarë në asnjë moment prej tij.

Ishin fqinjët ata që panë pas disa çastesh Jesus në tokë, duke lajmëruar ndihmën e shpejtë.

Vetëm kur mbërriti ambulanca, qeni u shkëput prej të zotit, ndërsa shikonte teksa e merrnin mjekët. Fatmirësisht Hueche kishte pësuar vetëm disa thyerje, duke u nxjerrë pas disa orësh nga spitali.

Pamjet e dëshpërimit të qenit bën xhiron e botës, dhe noa.al i sjell më poshtë për të krijuar një ide më të plotë të situatës.
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te
ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here