Ish e dashura e Ledri Vules ka një mesazh për Sarën

Lorena kishte marr pjesë në njërën nga videoklipet e këngëtarit.

Në projektin muzikor “Rio”, modelja ka qenë e ftuar teksa shihej tejet e afërt me Ledrin.

Mirëpo sot, raporti i Lorenës dhe Ledrit është miqësor këtë e dëshmoj kjo fotografi të cilën ajo e ka publikuar në Instagram bashkë me reperin dhe Sarën nga prapaskenat e xhirimeve të këngës “Rio”.

Përpos imazhit që ka postuar, Lorena ka shkruar:

“Shumë e vështirë të mos e publikoj këtë me Sara Hoxhën kur unë isha atje, ajo ishte shumë e ëmbël dhe ne u shoqëruam së bashku po ende nuk ishim të gatshme për të publikuar fotografinë.

Ju dua Ledri dhe Sara”./kosovarja

Me posht keni 2 video klikojeni kan reklam por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *