Kaq shumë sakrifikon Arta Elezaj për tu dukur seksi

Modelja bukuroshe Arta Elezaj ka pozuar mjafte e nxehtë.

Gjatë pushimeve Elezaj, ka publikuar një video teksa shihet e veshur me bikini dhe trupin perfekt, shkruan InfoKosova.

Por fansat kanë vënë re edhe sakrifikimin e Artës për tu dukur seksi.

Ajo shihet se ka qëndruar pak sekonda pa fryme deri sa e ka realizuar videon./InfoKosova/

Lojtës Videosh

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *