Kejvina Kthella tregon gjoksin bombastik nga afër

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella njihet për bukurinë e saj të veçantë.

Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale e cila ka mledhur rreth 700 mijë ndjekës duke publikuar imazhe të ndryshme.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale, duke mahnitur të gjithë me paraqitje perfekte gjatë gjithë kohës.

Kejvina kësaj radhe përmes një imazhi të publikuar në llogarinë e Instagramit mund të shihet e veshur me një korse ngjyrë vjollce i cili i zbulonte mjaft shumë gjoksin, kurse flokët kishte vendosur ti mbante me një anë të shprishura.

Modelja njihet për paraqitjen e saj provokuese në Instagram ku ndan me ndjekësit fotografi e video duke pozuar në mënyra provokuese e cila gjithmonë është duke marrë mijëra pëlqime e komente./Kosovarja 
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan rekkk lam por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *