Këto ish- të dashura të Ledrit, Sara i ndjek në instagram

Takimi i Sares dhe Ledrit, me këngëtaren Dua Lipa u bë mjaftë i komentuar në rrjete sociale.

Ata u fotografuan bashkë më vajzën e e Ledrit, Poem Blu, shkruan InfoKosova.

Vite më parë Dua u përfol për një lidhje dashurie me reperin, e si duket kjo gjë Saren nuk e pengon aspak.

Përveq fotografisë ajo madje e ka follow në Instagram, ndryshe nga Sara, Dua nuk ia ka kthyer followin Sarës.

Megjithatë, nuk është vetëm Dua ajo të cilën e përcjell në instagram.

Është edhe këngëtarja Dafina Zeqiri, ndryshe nga Dua, Dafina e ka follow Saren./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *