Një grua “heroinë” ka shpëtuar një burrë teksa ky i fundit tentoi të hidhej në shinat e trenit.

Video tregon momentin shokues kur burri i shqetësuar përplas telefonin në tokë dhe vrapon drejt trenit, para se ajo ta tërheqë në platformë.

Pasi pamjet u publikuan në rrjetet sociale, gruaja është vlerësuar për veprimin e saj.

Ndërkohë, autoritetet britanike dyshojnë për vërtetësinë e videos, duke thënë se për shumë arsye mund të jetë e rreme.

Incidenti ka ndodhur në Tring, Hertfordshire në Angli.

Previous articleJa cfare i ndodhi ketij peshkatarit, iu rrezikua jeta nga skafi i huaj dhe…!!
Next articleKy djalosh kishte udhtuar per 4 kilomtera per te mberritur ne shkoll neper debor…!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here