Lë pa fjale Xhensila Myrtezaj, ajo flet mbi rap.ortet që ka me vjehrrën : Nuk i them dot “nëna”, e thërras

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ?Në Ku.rthin e Piter Pan? ka rrëfyer për herë të parë sesi është marrëdhënia e saj me vjehrrën.

Këngëtarja ka zbuluar se ?nëna Shpresën? e quan ?nëna Kamomili? pasi e ndihmon shumë me vajzën.

Nëna Shpresa e quaj nëna kamomili, është ndihma më e madhe që kam patur në rritjen e Ajkës. Do doja që Ajka të kishte kaçurrelat e vjehrres time.?- tha Xhensila.

Ndërkohë këngëtarja zbuloi me shaka se nëse do të kishte djalë, Besi do t?ja kishte vënë emrin ?Kajmak?.

Kujtojmë se si Xhensila ashtu dhe Besi publikojnë shpesh momente pranë të voglës në rrj.ete soc.iale, e cila tani është bërë shumë e njohur për publikun.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *