Loredana luan tenis e zveshur, vetëm në…

Reperja ka publikuar pamje duke shijuar një lojë tenisi.

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundi reperja publikoi pamje ku shihej duke shijuar motin e nxehtë teksa shfaq anën sportive të sajën.

Ajo po po shijonte një lojë tenisi me reperin e njohur Dardan teksa u shfaq në bikini ngjyrë rozë të ndezur./Lajmi

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *