Me kaq para do të dënoheshin Tea e Andi nëse do të largoheshin nga Përputhën

Andi dhe Tea u larguan nga emisioni i “Për’puthen” si çift javën e kaluar, por të premten u publikuan disa fotografi të kësaj të fundit me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Që më pas erdhi edhe reagimi i Andit që tregojë që e gjithë kjo ngjarje ka ndodhur pasi kanë qenë të detyruar nga kontrata të cilën e kanë nënshkruar në hyrje të programit.

Ndërsa, Bearti doli dhe e konfirmoi lidhjen e tyre nëpërmes një video të postuar në rrjetin social “Instagram”, i cili tha që lidhja e tyre është dashuri e vërtete dhe që Tea nuk ka asnjë faj për këtë gjë.

Ndërsa sipas një kontrate të publikuar në rrjete sociale, çdo konkurrent që largohet nga pjesëmarrja pa pëlqimin e televizionit apo pa paralajmërim do të dënohen me 5.000 euro.

Kontrata që është publikuar në rrjete sociale është vetëm neni i 5-të, por që ende nuk ka ndonjë reagim nga vetë produksioni i emisionit.

Ndërsa, Tea ditën e djeshme ka thënë që nuk do të ishte ide e keqe të publikohet kontrata./express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *