Nënë e dy fëmijëve/ Alketa Vejsiu u bën karshillëk dhe vajzave të reja me trupin si sirenë

Alketa Vejsiu është moderatorja më e komentuar. Emisionet e saj janë ndër më të shikuarat, duke u cilësuar si një nga femrat më të shkathëta të ekranit televiziv.

Në çdo episod ajo publikon imazhe teksa tregon lookun e saj. Në finalen e “Love Story” ajo u paraqit e veshur me një fustan të zi, teksa vënë në pah linjat trupore.

Me një grim të rëndë në fytyrë, ajo po shkëlqen nga bukuria.

Me poshte gjeni dy video qe nuk duhet humbur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *