O Zot i madh si mundi? Vajza 14-vjeçare hyn në lokal dhe i ngec foshnjën e porsalindur një klienteje

Një ngjarje t ron ditëse ka ndodhur në SHBA, ku një vajzë 14-vjeçe është paraqitur në një restorant të Neë Jersey-t, me një foshnjë të porsalindur në krahë, madje, fëmijës nuk i ishte shk ëputur ende k ordoni i k ërthizës.

Në videon e publikuar nga mediat e huaja, shihet se si vajza futet në restorant, afrohet në një tavolinë dhe i kërkon një klienteje që ta mbante për disa momente foshnjën. Por pas kësaj, ajo është larguar menjëherë dhe nuk është kthyer më.

“Dukej tejet e dës hpëruar. Më la foshnjën në krahë, më tha do të kthehem shpejt, por nuk erdhi më”, tha Aguilar, personi e cila mori në dor ëzim foshnjën.

Sipas raportimeve p oli cia ka mundur të gjejë 14-vjeçaren. Adoleshentja ka mo huar aktin, e ka thënë para uniformave blu se në video nuk është ajo.

Me posht keni 2 video EKZLUZIVE klikojeni rekklamen por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *