Fiton më shumë se kryeministri, njihuni me hidraulikun që pushimet i bën në Maldive

ëse keni menduar që kryeministri fiton më shumë se sa një hidraulik, e keni gabim. Një hidraulik fiton më shumë se sa një kryeministër dhe kjo vjen si pasojë e mungesës së punëtorëve në këtë profesion, çka e ka bërë atë shumë të kërkuar, si një ndër njerëzit me profesion të rrallë në Britaninë e Madhe. Ai quhet Stephen Fry, 34...

Prindërit e rinj mendonin se ishte normale që foshnja e tyre të kruante kokën derisa doktori t`i zbulonte arsyen e tmerrshme prapa këtij veprimi!

një nga momentet më të këndshme dhe të gëzueshme është kur fëmija juaj fillon të luajë me gishtat e tij. Duke filluar qe nga thithja e gishtave të tyre e deri te perpjekjet per te rrembyer lodrat e tyre të buta, çdo lëvizje që ata bëjnë është padyshim e adhurueshme. Këta prindër të rinj nga Kina, një ditë vunë re...

Kur e she thua vet mevete te isha une,por ne fund te videos thua shyqyr qe nuk isha une…(VIDEO)

kur e she thua vet mevete te isha une, por ne fund te videos thua shyqyr qe nuk isha une… Kur ta shikoni videon në fillim edhe ju do të dëshironit të ishit në vendin e tij. Por ky mendim do t’iu ndryshojë kur të shihni fundin e videos./gazetaglobale.net/ Për më shumë ndiqeni videon më poshtë

Historia nga Puka: U ktheva papritur, dritat ishin fikur, gjunjët mu prenë…Ajo ishte me…

një burrë ka zgjedhur të ndajë historinë e tij me lexuesit e faqes tonë. Ai tregon se bën dy punë që bashkëshortes së tij të mos i mungojë asgjë në emigracion, ama përkushtim ajo ia ka kthyer me tradhëti. Lexoni historinë shokuese të rrëfyer për “ShkodraNews”. “Unë bëj dy punë që gruas time këtu në emigrim të mos i mungonte...

Historia nga Kopliku: E ruajta 8 orë poshtë shtëpisë, nuk i besova syve nga ajo që zbulova

një vajzë ka shokuar lexuesit me historinë e saj. Vajza që jeton prej vitesh në një vend Perëndimor ka zbuluar tradhëtinë e partnerit me një tjetër mashkull. Historia tronditëse është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Vdekshin këta meshkuj që na tradhëtojnë me meshkuj! Jam një vajzë 29-vjeçare nga Kopliku, kam studiuar dhe punoj në Spanjë. Kisha 1 vit në lidhje me një djalë...

Skena në mes të qytetit që i la të gjithë gojëhapur, gruaja i afrohet burrit dhe i bën… (video)

muzikantët e rrugës janë si kripa dhe piperi i një qyteti. Nuk ka asgjë më të këndshme sesa të befasoheni nga një zë i mrekullueshëm ose një melodi emocionuese, ndërsa ecni të zhytur në mendimet tuaja në rrugët e qytetit. Ne shpesh habitemi se sa të talentuar janë shumë artistë të rrugës. Por ajo që sigurisht nuk pritet është se...

Vogëlushi kërkon nënën e vdekur dhe i telefon policisë. Gjesti i policit ka përlotur botën (foto)

vdekja e babait ose e nënës është pa dyshim një nga ngjarjet më të dhimbshme për çdo fëmijë. Për më tepër, nëse i shtojmë vështirësitë që një fëmijë ka në kuptimin e konceptit të vdekjes, është një proces për të cilin ai sigurisht nuk është i përgatitur. Një mëngjes fatkeq, nëna e Jerry-t u pranua në spital dhe kurrë nuk...

Gruas i vdes burri dhe kunati e përzë nga shtëpia, por shumë shpejt ajo zbulon një dhuratë befasuese të lënë nga burri i saj, që ndryshoi përgjithmonë jetën!

eshtë një fakt i dhimbshëm për dikë që të përballet me vdekjen e të dashurve të tij ose të saj.Sidoqoftë, kush do të kishte menduar se një tragjedi mund të çojë në diçka kaq te habitshme. Per Lumein u bë më e vështirë kur kunati i saj e detyroi atë dhe fëmijën e saj të largohen nga shtëpia. Pa pasur...

E tradhtonte burri, gruaja nga Tirana punëson detektiv privat: Kur pashë fotot …

jë 28-vjeçare nga Tirana ka rrëfyer se si iu kthye në makth martesa me njeriun që donte. Të martuar prej 6 vitesh dhe prindër të një fëmije, gjithçka ndryshon fill pas kësaj. Pikërisht në këtë moment, e reja vendos që të punësojë një detektiv privat, për të zbuluar nëse bashkëshorti e tradhtonte apo jo. Historia e saj dhe se si u...

Një mama 37 vjeçare duket si 21. Ja cili është sekreti i saj

nëse doni të dukeni më e re, botoksi dhe operacionet e tjera nuk janë tratimi i vetëm. Tani mund të përdorni disa mjekime që mund t’i përgatisni shumë thjeshtë në shtëpi që janë absolutisht të thjeshta dhe efektive për t’u përgatitur. Ky skrub natyral që do ju tregojmë sot do fshehë rrudhat tuaja dhe do heq njollat e zeza. Përbërësit: Vaj...