Aktorja e njohur turke është dërguar me urgjencë në spital/ Raportohet se është rëndë, vuan nga një sëmundje e ligë

Prej disa ditësh në mediat turke po qarkullon lajmi se aktorja e famshme e serialeve më të ndjekur Neslihan Atagül, është dërguar me urgjencë në spital për shkak të gjendjes së rënde shëndetësore. Fansat e saj po prisnin dita ditës që ajo të kthehej në sheshxhirim, por ajo i dha lamtumirë serialit “Vajza e Ambasadorit” dhe shpjegon se për shkak...

Momenti kur shfaqet nje engjull i vertete teksa po njerezit po faleshin, nje mrekulli e Allahut/ VIDEO

Ngjarja ka ndodhur ne Kaba, gjate procesit te faljes mendohet se nje engjull eshte shfaqur mes njerezve te cilet po faleshin. Kamerat e sigurise kane kapur momentin e vecante. VIDEO:

E pabesueshme se cfare kane gjetur ne ujrat e zeza te lagjes, ai kishte fituar edhe… VIDEO

E pabesueshme se cfare kane gjetur ne ujrat e zeza te lagjes, ai kishte fituar edhe… VIDEO Keta punonjes ishin me fat kur ate ishin duke punuar dhe gjejne diqka te cmuar aty ku kurre nuk e kishin menduar dhe shikoni vidon te kuptoni se cfare…

Cfare ishte duke bere piloti ne momentin e perplasjes….. Ai kishte mbeur i… VIDEO

Cfare ishte duke bere piloti ne momentin e perplasjes….. Ai kishte mbeur i… VIDEO Kto jane disa pamje qe i kane marruar ne fundin e oqeanit te cilat kane mbetur si deshmi se cfare ka ndodhur

Zemra e nje do.natori vie ne momentin e fundit ne sp.ital, momenti i mrekullueshem/ VIDEO 0

Jo te gjithe jane me fat te kene mundesine e nje jete te dyte, andaj ne duhet te vlersojme njerzit per vullnetin e mire qe kane. Ata qe dhurojne or.gane per te shpetuar nje jete tjeter jane me te vertete engjuj ne llojin e vet. Shikoni videon dhe binduni per rendesine e jetes:

E pabesueshme, puthja e parë nga e dashura i shpëton jetën

Një mjeke e “puthi” për herë të parë partnerin e saj, teksa po i bënte frymëmarrje pasi ai p ës oi një a ta k në zemër. Anestezistja Andi Traynor, 45 vjeç, ishte në takimin e saj të parë me Max Montgomery, 56, kur ky i fundit u she mb përto kë në  plazh, pasi kishte bërë surfing. Montgomery ndjeu...

Shkuan për të gra.bitur, por ha.jdutit i ndodh gjë.ma

Një ngjarje e rë nd ë ka ndodhur në Essex afër Londrës. Një ha jd ut i ar m ato su r ka hyrë në një banesë për të g ra bit ur, por është që ll ua r me a r m ë nga i zoti i shtëpisë duke e lënë të vd ek ur. V  ik tim...

Çm.enduria e dy femrave, kjo pilote bën të paimagjinueshmen duke drejtuar avionin (Video)

Alahandra është pilote e avionëve privat dhe udhëton në të gjithë Oqeanin Atlantik , teksa ka fluturuar në më shumë se 40 vende. Trendi i këtij kërcimi që ka përfshirë globin, konsiston në një person që hap derën e pasagjerit të makinës dhe nis të kërcejë në rrugë, teksa makina është në lëvizje, këngën e famshme të Drake, “In My...

Shkon për trajnim, e reja e gjen veten të martuar. Nuk do e besoni si i ndodhi

Një vajzë e re vetëm 21 vjeçe pa pri tur ka pe rfu nd uar e martuar me një të panj ohur, ndërkohë që ishte pjesë e një martese “të improvizuar”. E reja ka thënë se asaj iu desh të luante rolin e një nuseje në një martesë të simuluar, si pjesë e trajnimit të saj për t’u bërë organizatore...

Nëna lë diçka pranë foshnjës së sapolindur, ditën tjetër, infermierja bën zbulimin që ka sho.kuar me mijëra njerëz

Në vitin 2001, Yamile Jackson lindi Zachary-n. Fëmija ka lindur 12 javë më parë. Për shkak të disa nd ërl iki m eve, Zachary lindi e muaj para kohe. Ai peshonte më pak se një kile dhe duhej të kalonte 155 ditë në kujdes int ens iv neonatal. Yamilie qëndroi me të çdo ditë, megjithëse i duhej ta linte natën. Yamile,...