Hajduti futet ne shtepine e nje nene te vetmuar per te vjedhur por ajo qe ben aty do tju habis.

ajduti futet ne shtepine e nje nene te vetmuar per te vjedhur por ajo qe ben aty do tju habis. Nje hajdut ne qytetin e Rrogozhines futet tek shtepia e nje nene te moshuar pasi pa qe ajo nuk ndodhej aty. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Pasi kontrolloi mire neper shtepi ai nuk gjeti...

Burrit tim nuk i pengon pse kam mbetur shtatzënë me tjetrin!

jo që më ka ndodhur mua është diçka për të cilën njerëzit do të mendojnë se është histori që nuk i përket vendit tonë. Jam munduar edhe vetë, me qindra herë, të mos ia besoja vetes këtë që më ka ndodhur, por realiteti im ishte edhe më i vrazhdë sa që mendoja në fillim.me poshte hapeni videon me marketingun...

Është vetëm 8-muajshe, por ka diçka të veçantë që askush nuk e beson se është ajo

ur të gjithë e shohin vogëlushen 8-muajshe nga Chelmsford, askush nuk e beson se është ajo në të vërtetë. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Tiny Bella Cole ka flokë shumë mbresëlënës, pasi ato janë shumë të gjatë. Të gjithë njerëzit që e shikojnë mendojnë se ajo është një kukull, ndërsa të tjerë shprehen se...

Mendonte se ishte shtatzënë, shokohet nga ajo që zbuloi kur shkoi në spital

jë vajzë 24 vjeçare nga Zelanda e re, ka zbuluar një kist gjigand ndërkohë që të gjithë përfshirë edhe vetë atë kujtonin se ishte shtatzënë.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Duke menduar se ajo ndoshta ishte shtatzënë, Keahnne Tioke mori testet e shtatzënisë vetëm për tu siguruar se ato do të dilnin negative,...

Është vetëm 10 vjeç, por peshon 200 kg (VIDEO)

jihuni me Arya, djaloshin 10 vjeçar indonezian, por që peshon më shumë se 190 kg. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! E ëma Rokayah, 36, dhe i ati Ade Somantri, 45, thonë se djali i tyre konsumonte pesë vakte në ditë, dhe sërish ankohej se kishte uri. Të tronditur doktorët i propozuan Aryas të ndiqte...

Prindërit nuk e kishin parë për tri vite, pasi kishte shkuar për studime dhe kishte humbur 20 kilogramë – vendosi të tallet pak me ata (Video)

jë djalë i tri për tri vite kishte jetuar larg familjes së tij, dhe gjatë kësaj kohe kishte pësuar ndryshime drastike trupi i tij. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Ai kishte arritur të humb shumë kilogramë dhe dukej krejt ndryshe nga ajo siç ishin mësuar prindërit ta shohin, dhe kështu vendosi të tallet...

Hapi një gropë të madhe dhe fqinjët mendonin se ishte çmendur, por sot të gjithë e kanë zili

dokush prej nesh ka ide “të egra” për shtëpi dhe kur një ide të vjen në mendje dëshiron që me çdo kusht ta bësh realitet.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! por jo të gjithë në fakt e ndjekin këtë teori.Kur bëhet fjalë për projekte të mëdha në oborrin e shtëpisë, ajo merr...

Nëna e frikëson fëmijën, ja çfarë ndodhë më pas (Video)

nuk është kjo nëna më e keqe në histori? Apo ndoshta, më e mira? me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Gjithnjë thuhet se fëmijët nuk duhet frikësuar, për shkak të panikës që mund t’i shoqërojë pastaj në të ardhmen prej të gjithë njerëzve, shkruan lajmi.net Megjithatë, jo të gjithë e përfillin këtë. Disa nëna mendojnë...

Babai trokë u kërkon 80 euro fëmijëve, por përgjigja e tyre…

jë prind i vetmuar u ka kërkuar ndihmë fëmijëve të tij pasi nuk po mundte të përballonte shpenzimet dhe kishte ngelur pa bukë.me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Por përgjigja e dy djemve të tij ishte shokuese! 80-vjeçari u kërkoi nga 80 euro në muaj dy fëmijëve të tij pasi çdo fund muaji ngelte...

Si 20-vjeçar i dhanë fund lidhjes dhe u betuan se nëse në të ’40-at janë ende beqarë do të martohen dhe ja cfar ndodhi…

yshja që i kishin dhënë fund lidhjes kur ishin 20-vjeç, ishin betuar se do të martohen nëse në të ’40-at janë ende beqarë, dhe ashtu edhe ndodhi pas më shumë se 20 viteve. me poshte hapeni videon me marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive! Mairi Gordon, 45-vjeç, dhe Rhys McLellan, 43, janë ribashkuar në vitin 2015 dhe dy vite...