Pas skandalit te bujshem… flet babai i vajzes se kapur me te dashurin

as video skandalit të transmetuar në media ku nusja kapet mat me të dashuri e saj brenda shtëpisë së burrit, ka folur babai i saj.Babai i nuses ka pohuar për emisionin ‘Me zemër të hapur’ se ndihej shumë keq nga e gjithë kjo situatë. Ai ka pohuar se kjo video është publikuar para 7 muajsh me zë dhe me...

E Pabesushme….kjo vajze 12-vjeqare urgjent ne spital nga dhimbjet e barkut zbulohet se..!!

jë 11-vjeçare ka lindur një fëmijë që e ka me vëllain e saj 14-vjeçar. Policia po heton lindjen dhe thotë se babi i foshnjës është vëllai i nënës së fëmijës dhe se ishte 13 vjeç kur e la atë shtatzënë. Vajza lindi në spitalin Virgen de la Arrixaca në Murcia, në juglindje të Spanjës të premten e kaluar. Raportet lokale thonë se...

Kjo grua nga shodra ka nje hall…me mjafton vetem burri po si tja bej….

jë grua ka zgjedhur të ankohet publikisht për vjehrrën e saj. Ajo thotë se vjehrra po i prish lumturinë në familje. Sepse ajo është shumë xheloze për të birin. Kjo është historia e trishtë e rrëfyer. “Mirëmbrëma… Jam nje grua e martuar nga Shkodra dhe kam nje burre shume te dashur dhe te mire! Por vjehra eshte ajo qe nuk na le...

Kjo vajz pinte qaj te gjelbert cdo dite, dhe mjeket nuk mund ta gjenin kuren per…

asi që vuante nga dhimbjet e kokës, marramendjet dhe dhimbjet abdominale, një vajzë 16 vjeçare nga Anglia ishte diagnostikuar me infeksion në traktin urinar. Simptomat e saj filluan të keqësoheshin, pasi që asnjë nga terapitë me antibiotikë nuk kishin efekt. Sidoqoftë, ajo kishte bërë një ekzaminim të radhës pas një kohe, dhe këtë herë ishte diagnostikuar me verdhëz. Ky rast kishte stimuluar...

Ky mjek i papergjegjshem i kryen nje abort nje nene gabimisht dhe…

Policia ka nisur një hetim në Korenë e Jugut pasi një mjek ka bërë një grua të abortojë gabimisht. Një grua në javën e gjashtë të shtatzënisë kishte shkuar në një klinikë në Seul, por një gabim i mjekëve bëri që të abortonte. Pacientja duhej të bënte një shiringë ushqyese në klinikë, por në vend të saj, infermierja i kishte bërë...

Oh zot kjo 12-vjeqare lind foshnjen e saj mbi plehra dhe…!!

Një vajzë 12-vjeçare lindi një djalë te shtëpia në një landfill plehrash, në Ukrainë. Ata e dërguan menjëherë në spital, por prindërit kërkojnë ta marrin prapë vajzën dhe nipin te kasollja e tyre. Spitali ka refuzuar t’ua kthejë. Mjekët thonë se vajzës i kishin zgjatur dhimbjet e lindjes plot 10 orë të dhimbshme. “Një fëmijë lindi një fëmijë. Jam ende e tronditur”,...

Po me shperthen truri…Kjo grua e gjor humbe vendin e punes shkaku pandesis dhe…!!

Si pasojë e pandemisë, shumë vende pune u mbyllën e si rrjedhojë shumë persona përfunduan të papunë. Një grua në Britaninë e Madhe, e cila humbi vendin e punës si pasojë e pandemisë, ka rrëfyer për mediat vendase se gjatë kësaj periudhe është “pushtuar” nga stresi dhe mos preferenca për të konsumuar ushqim. “Kam humbur pesë kilogramë në tre ose katër...

Menduan qe…po vinte bebi ne shtepi por ja cfare erdhi…( FOTO)

Një burrë ka gjetur mundësi të surprizojë prindërit e tij edhe këtë kohë pandemie. Gjatë kësaj periudhe, bashkëshortja e tij solli në jetë dy binjakë, vajzë-djalë. Tom Shircliff, u tha prindërve se gruaja e tij lindi vetëm një vajzë, duke mos i treguar për ekzistencën e të birit. Prej javësh gruaja e tij po qëndronte e shtruar në spital, ndërsa...

Bashkshortja kap burrin me policen e burgit ku ishte….!!

Një oficere burgu që “përkëdhelej” me një të burgosur të martuar, arriti t’i shpëtojë dënimit, megjithëse gruaja e të burgosurit denoncoi pamjet e shpërndara online. Gemma Brean, 35-vjeçare nënë e dy fëmijëve, kishte nisur një “marrëdhënie të papërshtatshme” me një shpërndarës drogash që po kryente dënimin në burgun ku ajo po punonte si gardiane. Në gjyqin e djeshëm u tha se...

OH ZOT kete burr e përplas makina, por më pas ja cfare ndodh… (Video)

   Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë përplaset nga një makinë në mes të ditës, në Melburn të Australisë. Makina e bardhë shihet duke ardhur me shpejtësi në drejtim të burrit, të cilin e përplas. Më pas, mjeti kthehet, në dukje për të pritur të aksidentuarin, i cili zvarritet me vështirësi dhe futet brenda saj. Policia mendon se burri i...