Partnerja e Ronaldos vjen me poza tërheqëse

Partnerja e futbollistit eshte fotografuar e pozicionuar  në tokë.

Georgina Rodriguez, mori vëmendjen e të gjithëve edhe me paraqitjen e fundit në rrjete sociale.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku jo rrallë publikon pamje tërheqëse për ndjekësit e saj nga përditshmëria apo nga karriera si modele.

Së fundmi ajo hyri në Instagram ku edhe ka pozuar në mënyrë tërheqese për ndjekësit e saj.

Modelja shihet e e pozicionuar në tokë teksa pozon me rroba të markave nga më të shtrenjtat, si Gucci dhe Hermes.

Georgina në Instagram ka grumbulluar 23.3 milionë ndjekës nëpërmjet postimeve të ndryshme./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *