Plaku e vë në siklet Ramën dhe e detyron Ahmetaj t’i heqë, Kryeministri: O Osman, çfarë na bëre? I hoqa të kuqen, i përdori.

Diçka e pazakontë ka ndodhur me kryeministrin Edi Rama dhe ministrin për Rindërtimin, Arben Ahmetaj, të cilët kanë përuruar shtëpitë e para të rindërtuara pas prishjes së tërmetit.

Rindërtimi, Rama e Ahmetaj variante kontradiktore për shpërndarjen e apartamente - Exit | Shpjegon Shqipërinë

Ata janë detyruar të heqin këpucët përpara se të hyjnë në banesën e re në Gjepalaj të Shijakut. Ndërsa nuk kanë munguar as batutat mes kryeministrit Rama dhe Ministrit Ahmetaj, ky i fundit i kishte çorapet ngjyrë të kuqe.

“Ky më ka marrë çorapet e mia, i kam pasur unë dikur, i vesh ky tani”, ka deklaruar kryeministri Rama.

Edi Rama: Osman unë nuk po i heq këpucët, të më falës. Osmani: Mirë është me i heq (qesh)

Klikojeni videot me poshte ne reklam dhe prisni pak per Video EKZLUZIVE…

Edi Rama: Mirë është me i heq ëëë? Epo spo ta prish po i heq. Hiqi dhe ti Arben.

Arben Ahmetaj: Ja i hoqëm Osman.

Edi Rama: Ky më ka marrë çorapet e mia, i kam pasur unë dikur, i vesh ky tani

Edi Rama: Tani të veshim këpucët….Hajde Arben! Ç’na bërë more Osman. Ta kishte marrë mendja t’ia hiqje këpucët kryeministrit në shtëpinë e re?! Ja si është jeta e shenj jetën. Zbatojmë rregullat e shtëpisë.

Osmani: Rrofsh sa malet, je tepër i nderuar

Votimet/ Lideri Edi Rama qan në mbyllje të fjalimit - Të Paekspozuarit

Klikojeni videot me poshte ne reklam dhe prisni pak per Video EKZLUZIVE…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *