Qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani por ktu nihna e vetmume shume dhe…dua ta shijoj jeten


Shkoj me Burra tjere se ma lyp trupi, qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani por ktu nihna e vetmume shume dhe… – Ju pershenes te gjith stafit normal du me met anonime. Jam ni vajz 25 vjeqare jetoj ne Kosov me familjen tem jam e fejume qe 5 vjet ne Gjermani me ni djal qe asht 5 vjet ma i madh se une jena njoftu kur u kan ai ne pushime ne Kosov para 6 vjetve masnej ja kena nis me fol me facebook e jemi ba

bashk ai i grajti shum shpejt seneve edhe u fejum e mka premtu qe kena me u martu shpejt po qfart u ban 5 vjet e meta te baba tu prit as anej as knej po i fejumi ne fillim kur jena feju vike shpesh 3 her mas pakti ne vjet po tash nuk vjen ma shpesh e ka rrallu diqka po me duket shum po me rren jo kshtu jo ashtu ka naj dit qe nuk folem hiq po thot jam tu punu shum me ble 1 banes per neve po hiq nuk po i besoj i kam than pse nuk po me merr mu tnimoj edhe une me punu se ne Kosov jam met pa shkoll tu menu se po shkoj ne Gjermani po qfart tash punoj her ne butika her ne markete po baba e ka thirr te

fejumin e baben e vet para 2 jave i ka than edhe 1 vjet ki afat me ma martu qiken qe nuk ma marton dije qe ma nuk jeni te fejum as nuk ki kurgja me ta shyqyr qe e kam baben gjall e ja prejti senet se atij spo i bahet von kurr as nuk po ja nin bile mu mka rezervu ktu po rrin shlir po me duket ama une po nihna e vetmume veq 1 her ne vjet me pas 10 dit ni burr afer a jah more plus i fejumi na ka ftof diqka mardhanien kshtu qe as mu nuk ma nin as une hiq keq nuk po ja la…Qe 5 vjet jam e fejume ne Gjermani une ktu shkoj me burra tjer se ma lyp trupi e nihna e vetmuar..me

siguri edhe ai me tradhton tek nuk me shkrun me dit e sidomos naten del ai me femna neper diskoteka sene naten ma merr menja bile mos e ka gjet naj gjermank qata nuk pom merr mu nuk pom marton ama une ktu spo ja la keq se mashkujt me afrohen najher dal me ta tinxa mos me mpa najkush nuk dal neper kafe me u ba hor po folem ne telefon a shkruhmi e tani ja shkoj naj qytet tjeter ja shkojm drejt ne motel se me prit fejumin tem des njeri edhe femna ka nevoje burri me i nejt afer e me flejt bashk mos me u ndje e vetme jo aty qdo nat qe thojn me i kqyr yj

zit e havas po qishtu e ki kur nuk je i zoti me i nejt gati grus tane i rrin gati ai tjetri mos u quditni burra kur ju bajn vaki kto sene se vet i keni fajet se nuk ju rrini gati grave e na kena nevoj me na nejt gati po keni qef ju me nga mas kudrave tjera ka pak e na harroni neve po as na mos harroni nuk jau lshojm rrugen…me te fejumin jam ftof kejt bile menxi nuk po pres me than spo du me u martu e me gjet tjeter kan me vazhdu jeten me u shliru prej ksaj fejese se mka blloku mka mshel as nuk po muj me dal shlir as me gjet najkan tjeter as kurgja ma mir te jetoj jeten se kshtu kejt tu ba me gisht i met qika nshpi babes e nanes tem ani shqiptart qysh nuk nalen tu fol e per hakmarrje nuk me met merak se jam hakmarr mas keqti po e ka lyp edhe e ka meritu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *