Rudina publikon fotot më të ëmbla të vajzës për ditëlindje

Sot është një ditë e veçantë në familjen e Rudina Magjistarit.

E bija, Mia feston 5-vjetorin dhe moderatorja nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale.

Ajo ka publikuar një foto të tortës së ditëlindjes, ku shihet numri pesë me ngjyra të ndryshme.

Në foton tjetër, shihet Mia duke vizatuar dhe ngjyrosur.

Gëzuar ditëlindjen, Mia! Vajza ime e vogël e mrekullueshme, rrezja ime e diellit”, ka shkruar Rudina krahas fotos./Kosovarja
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan rekkk lam por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *