Një nuse është shokuar pasi në dasmën e saj është shfaqur ish e dashura e dhëndrit e veshur me vello.

Ish e dashura i ulet në gjunjë dhëndrit dhe duke qarë i thotë: “Ishte faji im, kthehu me mua.”

Gruaja me vello u shfaq në dasmë në momentin që dhëndri ishte gati të puthte nusen.

Ndërsa nusja e shikonte e tronditur, ajo vendosi të largohej nga dasma e turpëruar dhe e mërzitur.

Video është filmuar në një damë në Kinë dhe u bë virale në mediat sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here