SKANDALI I TEAS ME ANDIN DHE BEARTIN, REAGON AUTORJA E “PËRPUTHEN”

Ajo ka publikuar një imazh në Instagram, teksa ka shkruar një mbishkrim lidhur me situatën e krijuar së fundi.

“Një gënjeshtër mund ta fshehë të vërtetën, por nuk mund ta ndryshojë të vërtetën”, ka shkruar ajo.

 

Rikujtojmë se, të premten u zbulua lidhja e fshehtë mes Teas dhe Beartit ndërsa ajo se çka ka ndodhur në emision mes Teas dhe Andit ka qenë e gjitha skenar.

Pas publikimit të fotove të çiftit Tea dhe Beart kishte reagime edhe nga protagonistët e emisionit po ashtu Bearti publikoi një video ku tha se Tea është e pafajshme në gjithë këtë se çka a ndodhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *