Sytë zemra: Vera Grabocka dhe Timo Flloko dhurojnë një puthje në buzë publikisht

Vera Grabocka dhe Timo Flloko janë çifti që na bëjnë të besojmë tek dashuria e vërtetë sepse vitet kalojnë e ata i sheh të dashuruar si ditën e parëJu ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Këtë herë Vera ka vendosur të ndajë publikisht një moment shumë të ëmbël me bashkëshortin. Në videon e publikuar në Instagram çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje në buzë njëri-tjetrit.

“Dashuria është e vetmja përgjigje”, shkruan Vera krah kësaj videoje që është komentuar nga shumë personazhe

Komenti i Alketës është ai që tërheq më shumë vëmendje. “Timo gati urgjent per export ne Hollywood! Vera thjesht te beje regjine e cmimeve Oscar!”, shkruan moderatorja.Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan reklam por pritni pak deri te largohet…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *