Tërësisht i zveshur, Blerim Destani “çmend” vajzat e reja me fizikun e tij

Aktori Blerim Destani llogaritet si njëri ndër meshkujt më të pashëm shqiptar.

Ai njihet për lukun dhe jetën luksozë të tij, shkruan InfoKosova.

Në një fotografi të publikuar nga Blerimi, ai u fotografua i zveshur ku në pah kishte gjoksin dhe fytyrën e tij prej artisti.

E shumë vajza do mbesin me gojë hapur, ku pa dyshim se të gjitha do ta donin të kishin për burrë një mashkulli si Blerimi./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *