Në qershor të këtij viti, Klea Huta u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë Kridin, i cili e ka ndryshuar totalisht atë sikundër na ka treguar edhe vetë aktorja.

Klea Huta poses with rounded belly: 'Don't be in a hurry O my soul' - Showbiz dhe TV

Klea ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, pasi është rikthyer shumë shpejt në formë, duke patur një fizik që e kemi zili të gjitha.

Ajo ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram, ku një fanse e ka pyetur: “Si ia ke dalë që je në super formë pas lindjes”

Ndërsa Klea i është përgjigjur: “Mendoj se është edhe gjenetike, por asgjë e jashtëzakonshme. Prej disa komplikacioneve pas lindjes, mu desh të hiqja dorë nga buka dhe kam ngrënë vetëm supëra, lëngje të shtrydhura, gjellë pa bukë. Muajin e parë hoqa 16 kilogramë, nga 19 që mora gjithsej.”

Klea Huta and Elgit Doda become parents for the first time: The baby's name is revealed - Showbiz dhe TV

Klea Huta launches the new VIP show on Top Channel, revealing his name and surprises

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here