Vajza e Lutfi Hazirit humbë të dashurin. Pyet për të…

Vajza e politikanit Lutfi Haziri, është kaq e bukur dhe pro.vokative, ku me secilin postim të saj tërheq vëmendjen e fansave dhe mediave rozë.

Ajo së fundmi në Instastory ka postuar një fotografi, e cila po na le të kuptojmë se ajo ka rënë në dashuri me dikë.

“U dashurova me një djalë shqipëtar që nuk ka devijuar, a e keni parë atë”, shkruan ajo në postimin që ka shpërndarë.

Çka është ky postim? Është dashuruar e i ka humbur i dashuri, apo si është puna?/kosovarja

Lojtës Videosh

00:00
00:15

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *