Yll Limani reklamon veturën luksoze

“E di” dhe “Marre” janë bashkëpunimet e fundit të këngëtarit me te dashur shqiptar Yll Limani me Elvana Gjata.

Ylli njihet për vokalin e tij të pëlqyer e pothuajse në çdo lokal dëgjohen këngët e tij, shkruan InfoKosova.

Krijuesi i hitit “Lart në qiell”, nëpër çdo intervista shfaq modestin dhe sinqeritetin e tij dhe për këtë shumë fansa e pëlqejnë.

Ylli si rrallë herë ka publikuar një fotografi teksa shihet pran një veture luksoze./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *