Arta Nitaj siç nuk e keni parë, pozon si një zonjë e vërtetë!

Arta Nitaj është njëra ndër fytyrat publike më të komentuara të show bizit shqiptar.

Kjo për shkak dukjes, formave trupore që ajo ka e që e bëjnë atë të duket gjithmonë bukur e tejet elegante.

Ndërkaq çdo postim i saj kthehet në kryefjalën e mediave rozë duke u komentuar kështu nga të gjithë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me një foto që Arta ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo që ka rënë në sy është se ajo ka pozuar si një zonjë me një fustan të thjeshtë.

Arta po duket thjeshtë dhe shumë klasike. /Kosovarja/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *