Babai i Dua Lipës paska drekuar me Edi Ramën dhe ka thënë fjalë shumë të mira: Mendoj se kam bërë një mik, njeri me sharm

Kryeministri i vendit Edi Rama ka drekuar të martën me familjen e Dua Lipës në qytetin e Vlorës.

Dukagjin Lipa (Dua Lipa's Father) Facts; Ethnicity, Net Worth, Age, Wife, Religion

Ka qenë babai i këngëtares me famë botërore, Dukagjin Lipa i cili ka ndarë disa fotografi në rrjete sociale dhe ka bërë të ditur lajmin teksa shihet krah kreut të qeverisë.

“Unë mendoj se kam bërë një mik. Një njeri me shumë sharm”, ka shkruar Lipa krahas fotove të shkrepura nga vetë këngëtarja.

Kujtojmë që prej disa ditësh. Dua ndodhet në Shqipëri bashkë me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid.

Dua Lipa's Family: From Her Mum Anesa & Dad Dukagjin To Her Siblings - Capital

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *