Cka bene NAIM ABAZI keshtut? Tenton ta puth ne gjoks kete kengtaren e famshme

bashkëshorti i Mihrije Brahas, Naim Abazi, dhe këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj janë të ftuar në emisionin “n’Kosove Show”, ndërsa në promon e emisionit, i cili do të transmetohet për festat e fundvitit, këngëtari duket se nuk iu ka rezistuar dot formave bombastike të Gjystes.
Në videon më poshtë këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore tenton ta puthë live në gjoks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *