”Do dal të merrem me shëndetin tim”/ Fifi tregon pse vendosi të largohet nga shtëpia e BB

Këngëtarja, Fifi sot ka vendosur të largohet nga “Big Brother VIP”. Fifi mblodhi të gjithë banorët para pak minutash, për të ua treguar vendimin e saj dhe arsyet se pse ka vendosur të largohet edhe pse të martën deklaroi se dëshiron të qëndroi.

Ajo u shpreh se ka nevojë të merret me shëndetin e saj, pasi që kjo eksperiencë nuk është duke i bërë mirë.

“Unë kam marr vendim me lanë shtëpinë e “Big Brother” sot, kam nevojë të merrem me vetën, kjo eksperiencë nuk është duke më berë mirë”, tha Fifi.

Të gjithë banorët u pë.rloten nga ky vendim i këngëtares kosovare, teksa ajo u shpreh se dëshiron të largohet me buzëqeshje. Deri më tani nga shtëpia e “Big Brother VIP” janë larguar tetë banorë.

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *