Fifi largohet përfundimisht nga ‘BBV’, banorët shpërthejnë në lot

Pas incidentit të së martës, kur i ra të fikët, Fifi është larguar përfundimisht nga shtëpia e “Big Brother”. Këtë vendim ajo e ka marrë këtë të enjte, duke treguar se ka nevojë të marrë veten.

Fifi ka shtuar se kjo eksperiencë nuk ka ndikuar për mirë te ajo, ndërsa banorët e kanë përqafuar të përlotur.

“Banorë, unë kam marrë vendim të lë shtëpinë e Big Brother sot. Kam nevojë të merrem me veten time. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë. Nuk e kisha atë mundësinë që të flisja atë që vërtë e kam. Se nëse ju jeni munduar të më ruani mua edhe unë jam munduar t’ju ruajë ju krejtëve dhe në shumë raste nuk e kam dhënë mendimin tim ashtu si e kam. Dhe kam nevojë të dalë jashtë e të merrem me veten. Ju pres pas 50 ditëve”, është shprehur ajo.

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *