Gruaja nga Fieri zbulon se burri e tradhtonte, nuk do ta besoni çfarë ka bërë

një rast i veçantë na vjen nga Fieri, nga një grua, e cila kërkon të ‘heqë qafe’ dashnoren e burrit të saj.E revoltuar na ajo çfarë i gjeti të shoqit në telefon, gruaja kërkon që lushnjarja të degjenerohet publikisht, sepse vetëm kështu mund ta kuptojë se nuk mund të futet mes një çifti dhe të shkatërrojë një familje.“Përshëndetje, JOQ e revoltuar po ju tregoj këtë foto topless që dashnorja e cila është nga Lushnja i ka dërguar tim shoqi, Ia gjeta në telefon. Jam e lemerisur, po ju lutem postojeni foton siç është edhe emrin, ta dini është e martuar dhe me dy fëmijë. Le të marrë ajo dënimin publik”, shkruaj ajo në meszhin e saj dërguar JOQ, që ka zgjedhur të mos publikojë foton e plotë të lushnjares si dhe emrin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *