Kështu argëtohet në plazh babai i Ledrit me mbesën e tij Poem Blue

Çifti Vula para pak muaj iu gëzuan ardhjen në jetë të mbesës së tyre Poem Blue.

Ata nuk ndalojnë të shfaqin dashurinë ndaj vogëlushes duke publikuar pothuajse fotografi të ndryshe, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotmë Xheri ka ndarë një fotografi teksa shijojnë pushimet me mbes e tyre Poem.

Në këtë foto shihet gjyshi Agroni dhe Poem teksa lozin bashkë në plazh./InfoKosova/

.JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive ku shkruan SP.0N.SORE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *