Megi Pojani nxjerr skenën nga seriali ‘H.O.T’ që nuk do donte ta shihnin prindërit

Vetëm pak para fillimit të serialit “H.O.T”, Megi Pojani vendosi t’i vinte flakën Instagramit duke postuar një video tejet të nxehtë. Aktorja, e cila do të luajë rolin e Xhenit shfaqet duke pozuar para pasqyrës me të brendshme duke treguar hiret.

Video është shkëputur nga xhirimet e një pjese që do ta shohim sot në 20:00 në TV Klan.

“Nderkohe qe une marr mamin dhe babin t’i coj ne nje zone pa vale deri ne darke mos harroni H.O.T ne 20:00 ne TV Klan”, shkruan Megi.

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *