Mendonte se s’do gjente dot të dashur se ishte mbipeshë/ 23 vjecarja fejohet me instruktorin e palestrës: më do kështu si jam

Brittany Jacques, 23 vjeç, e cila kishte hu.mbur besimin në dashuri, për shkak të peshës së saj, afro 140 kg, më në fund gjeti dashurinë. Ajo tashmë është në një lidhje dashurie me një instruktor palestre, i cili e do 23-vjeçaren për atë që është. E reja e kishte h.umbur besimin në dashuri pasi partnerët e parë, i kërkonin që të dobësohej.
Tani çifti janë fejuar dhe thonë se ishte dashuri me shikim të parë, edhe pse ata tallen rregullisht për diferencën e tyre të peshës në internet.
Brit tha:
Të dy pothuajse kishim he.qur dorë nga takimet kur filluam të flisnim. Ne duket sikur u dashuruam menjëherë nga momenti kur u takuam. Në fillim isha paksa hezituese. Kam qenë në marrëdhënie ku djemtë më kanë thënë se do të më ndajnë nëse nuk filloj të mbaj dietë ose të përpiqem të humbas peshë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *