Unë jam l*vira Modelja e nohur shqiptare që bën bujë për çdo gjë që bën

Super modelja Vildane Zeneli me çdo lëvizje të saj di të krijoj lajm. Një foto e saj, video apo set fotografik ku shfaq linjat e saj bom bas tike mbush titujt e mediave rozë.

E natyra e saj pa komplekse është dës hmuar së fundmi edhe në një intervistë në emisionin ‘6 Ditë pa Ermalin’.

Në një pjesë të intervistës, Vildanja tregon aftësitë e saj në imitimin e theksit indian dhe atij rus në gjuhën angleze, me të cilin kishte hasur në vështirësi për t’u kuptuar në fillimet e saj të jetesës në SHBA.

‘Bëj më shumë sesa modelim’ – shprehet ajo teksa me po të njejtin theks Ermal Mamaqi e pyet se çfarë bën.

‘Unë jam lav ire’ – thotë Vildanja teksa mes dyshes plasin të qeshurat e mëdha në emisionin me karakter komik, të cilit bukuroshja iu përshtat shumë mirë.
Me posht keni 2 video klikojeni te dyat jane me pjese te ndara 2 videot kan rekkk lam por pritni pak deri te largohet…
I have a chest as a boy', Vildane Zeneli talks about plastic surgery

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *