Nuk i pëlqen rrjetet sociale, por për ditëlindjen e vajzës Fevziu e bëri një përjashtim

Sot vajza e madhe e Blendi Fevziut, Mishel feston ditëlindjen. Mishel nuk i pëlqen shumë rrjetet sociale, të paktën kështu lë të kuptohet fakti që Fevziu poston rrallë foto me të në Instagram, por sot gazetari e ka bërë një përjashtim. Dhe kjo ka një arsye, sepse Mishel sot ka ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen Mishel”, shkruan Fevziu krah fotos ku shfaqet me vajzën, e veshur shumë elegante dhe tepër e bukur.

Mishel tashmë është shkëputur nga familja dhe ka nisur studimet e larta.

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

.JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT per pamjet ekzlusive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *